SPAM

Chętnie czytam opowiadania fantasy, horrory, fanfiction oraz kryminały.
Każda domena mile widziana, jednak najbardziej Wattpad i Blogger ;)
Czego nie przeczytam: Justin Bieber, One Direction, Ariana Grande, Selena Gomez i inne "gwiazdki" dzisiejszych nastolatek.
†Infernal Queen†

23 komentarze:

 1. Cześć, dzięki za zgłoszenie do katalogu.
  Twoje opowiadanie znalazło się już u nas.
  Pozdrawiam ( :


  http://kochamczytacblogi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Opowiadanie znalazło się w Katalogu z wyobraźnią.
  Pozdrawiam ( :

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję i również pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Blog został dodany do Katalogu Euforia.
  Pozdrawiam, Białko :>

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj!
  Piszesz opowiadanie? Pragniesz mieć większe grono czytelników? A może prowadzisz katalog/ szabloniarnię/ ocenialnię i poszukujesz kogoś do pomocy? Chcesz się zareklamować?
  Dobrze trafiłeś! Szukam – Blogspot stoi otworem!
  Szukam – Blogspot to nowo powstały katalog wszelkiej maści katalogów, spisów, analizatorni, recenzowni, ocenialni, betowni, szabloniarni, zwiastunowni, stowarzyszeń i innych blogowych społeczności oraz samodzielny katalog opowiadań.
  Już nie musisz szukać w odmętach Internetu odpowiedniego bloga, bo to wszystko jest teraz tutaj — w Szukam – Blogspot!

  sb--sb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć!
  Nominowałam Twoje opowiadanie do LBA, jeśli bierzesz w tym udział. Jeśli nie, przepraszam za spam.
  Link do nominacji: KLIK
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wpojenie jest jak...Widzisz tę osobę i wszystko się zmienia. Nagle to nie grawitacja cię przyciąga, tylko ona, wszystko inne przestaje się liczyć. Zrobiłbyś wszystko, byłbyś dla niej wszystkim.Czyli alternatywna historia powieści Stephenie Meyer.
  http://causeivegotajetblackheart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Rusza całkiem nowa strona do reklamowania blogów. Jeśli zależy ci na pokazaniu się większej ilości osób, zapraszam!
  http://uwolnij-slowo.blogspot.com/p/o-stronie.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam! Mam przyjemność oznajmić, iż opowiadanie zostało wylosowane jako Blog Miesiąca w Szukam — Blogspot. Gratuluję i pozdrawiam!
  Heques DSE, Administratorka SB

  OdpowiedzUsuń
 10. Wychowujemy się na baśniach, w których dziecinnie łatwo jest odróżnić dobro od zła. Widzimy wilka - zło! - widzimy Czerwonego Kapturka - dobro! Napotykamy Księcia, który jest idealny od stóp do czubka głowy, wzdłuż i wszerz. Obserwujemy losy skrzywdzonych dziewcząt o złotych sercach, które spotyka szczęśliwe zakończenie. Co się jednak stanie, gdy weźmiemy pod uwagę rzeczywistość i to, że nie jest ona biało-czarna, a raczej namalowana w odcieniach szarości?

  Poplątane Zakończenie to inne spojrzenie na świat wiedźm i księżniczek, gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje być. Kto dostanie koronę, a kto odleci na miotle? Czy dobre zakończenie istnieje?

  Dowiedzieć się możesz na świeżym blogu poplatane-zakonczenie.blogspot.com

  Where is my crown? — Księżniczka Cordelia.

  OdpowiedzUsuń
 11. Witaj!
  Przybywam z Helikonu, na którym zrzeszam blogi z opowiadaniami.
  Serdecznie zapraszam Cię do wzięcia udziału we wspólnej przygodzie!

  helikon-elizejski.blogspot.com

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 12. Na pewno zadrobię rozdziały na twoim blogu, a teraz zapraszam na swojego:

  Rydel pewnego dnia budzi się jako normalna dziewczyna. Nie jest już członkiem R5, nie jest siostrą Lynchów. Nie wie w jaki sposób. Na początku zaczyna jej się to podobać, ale z czasem zaczyna tęsknić za starym życiem. Tylko jak wrócić do tego co było wcześniej?
  http://anormalgirlrydelstory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  wirus-r.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. boski-konflikt.blogspot.com
  Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  apprentice-rangers.blogspot.com
  Adriana Miramontes jest assasynką. Jako jedyna przeżyła atak, w którym zginęli wszyscy członkowie jej Zakonu, jej przyjaciele, rodzina. To było osiemnaście lat temu. Teraz mordercy jej bliskich powracają. Genoweńscy zabójcy chcą przejąć władzę w królestwie. Porywają króla, doradców, a nawet zwiadowców. Ale może ta historia ma drugie dno? Może wrogom chodzi o coś zupełnie innego, a porwanie króla to tylko przykrywka? Jaki związek ma z tym tajemnica przekazywana w rodzinie Adriany z pokolenia na pokolenie? Czego chcą Genoweńczycy od Gilana, młodego zwiadowcy, któremu udało się uniknąć porwania i którego los postawi na drodze Adriany? A może to wcale nie los? Dwaj odwieczni wrogowie rozpoczynają ze sobą grę o wszystko, a zabójczyni jest jednym z pionków w ich rękach… Jednak dziewczyna ma własne plany. Kto wygra? Kto zdobędzie największą tajemnicę Zakonu Assasynów z Czarnej Wieży? Kto okaże się wrogiem, a kto przyjacielem?

  Historia inspirowana ,,Zwiadowcami” Johna Flanagana.

  OdpowiedzUsuń
 15. W wolnej chwili zapraszam serdecznie :)

  http://wielka-kaplanka.blogspot.com/

  Znaleźć się w niewłaściwy miejscu o niewłaściwym czasie, to zdanie najlepiej oddaje zarazem największą radość jak i najgorsze przekleństwo Daliwii. Wszystko w jej życiu toczyłoby się normalnie, gdyby urodziła się kilka minut wcześniej lub później. Była dwiema osobami, stała się jedną tylko po to, by prowadzić podwójne życie w dwóch różnych światach. W jednym z nich jest studentką, a w drugim Wielką Kapłanką, pewnej Bogini, która postanowiła dać o sobie zapomnieć.

  OdpowiedzUsuń
 16. Serdecznie cię zapraszam na mojego bloga gdzie publikuję swoje, własne opowiadanie o tematyce fantasy.


  Krainę Arcarion nawiedzają okropne ciemności, a w pałacu wciąż powstają nowe intrygi, które potrafią zniszczyć każde istnienie. Zdrajcy próbują królową zrzucić z tronu, a mieszkańcy chowają się przed straszną bestią co im zagraża.

  Tymczasem młoda syrena o imieniu Lydia wyrusza do stolicy, by tam rozpocząć nowe życie nie zdając sobie sprawy z zagrażającego jej niebezpieczeństwa. Po drodze poznaje wilkołaka Caleba, złodziejaszka Titusa, tancerkę Elainę, maga Corneliusa oraz dziewczynę z jednym okiem Nylę, która posiada niesamowite umiejętności.

  http://krople-przeszlosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam do siebie! :3
  http://kolvina-bring-me-back-to-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. " Nie wiedziała jak bardzo wszystko może zmienić się w ułamku sekundy, po przez jeden dzień, jedna minute, jeden telefon, który zniszczył całe jej dotychczasowe życie, ale dał jej nowe. "

  Co się stanie, gdy dwoje nieznanych, skrzywdzonych przez los osób, dźwigających ciężar przeszłości spotka się.
  On ma być jej Wybawcą, ale kto tak naprawdę kogo uratuje?

  Zapraszam :)
  http://saviorbvb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Książka przeczytana i brak kolejnej? To świetnie się składa!
  Serdecznie zapraszam na . „Granica Olimpu”. Pragnę Cię zabrać do świata Bogów Greckich. Przedstawić wydarzenia, które na pozór są poza naszym zasięgiem, a w rzeczywistości dzieją się tak blisko nas! Dołącz do drużyny Penelopy, studentki lubelskiej uczelni, która zamiast przygotowywać się do kolejnej sesji, będzie musiała wypełnić zadanie powierzone jej przez Atenę – która tak poza tym jest jej matką.
  Dołączysz?
  Granica Olimpu
  PS. To nie jest fanfic Perciego Jacksona ;) Wattpada jakby co też mam

  OdpowiedzUsuń
 20. Jesteś mała, nic nie wiesz o życiu, bawisz się lalkami, kochasz słodycze. Po prostu idealne dzieciństwo, aż poznajesz starszego chłopca. Niby nic takiego, bo co to znaczy dla dziecka? A jednak to coś zmienia.. Szczególnie jak ponownie patrzysz w jego oczy, będąc już dorosłą kobietą. Wtedy najdalsze wspomnienia mogą wrócić, nawet jeśli bliscy tego nie chcą, a ty i tak się nie powstrzymasz. Bo właśnie tego chce los, on zbliża do siebie ludzi, mimo sprzeciwu całego świata. To się nazywa przeznaczenie, którego tutaj nie da się oszukać, a jedynie możesz je znaleźć...
  http://you-are-my-destiny-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Zaczęło się to już w szkole gimnazjalnej. Przyjaźniliśmy się wszyscy razem w piątkę od przedszkola.. Było po prostu zajebiście, aż do momentu przyjścia jednej dziewczyny do naszej klasy. Nazywała się ona Diana. Miała piękne jasne włosy, błękitne oczy i promienisty uśmiech. Wpadła ona nam wszystkim w oko. Mieliśmy jedną zasadę, ten który zobaczy dziewczynę pierwszy ma prawo ją poderwać. Ale w tym wypadku nikt nie chciał się podporządkować tej zasadzie, gdyż zobaczyliśmy ją w jednym momencie. Co przerwa podchodził do niej każdy z nas. Rozmawialiśmy z nią, ale po szkole, gdy zawsze się spotykaliśmy trochę się pokłóciliśmy. Zwyzywaliśmy się, a na drugi dzień nawet pobiliśmy. To tylko i wyłącznie wina tej dziewczyny. Nie mogła się zdecydować na żadnego z nas więc chciała się nami pobawić. Wyszło jej to, bo przez tę gierki nasza przyjaźń legła w gruzach. Wszyscy się rozeszli w swoje strony. Zayn, Liam i Louis zaczęli brać udziały w nielegalnych wyścigach, ćpać, palić i robić inne głupoty, a przede wszystkim między sobą rywalizować. Harry i Niall po pewnym czasie znów zaczęli się kolegować, ale to nie to samo. Chcieli oni by wróciły te czasy pięknej przyjaźni, lecz wiedzieli, ze to nigdy się nie zdarzy. Teraz są już starsi, chodzą do tej samej szkoły, ale się do siebie nie odzywają. Jedyną szansą na naprawienie tej przyjaźni będzie poznanie trójki przyjaciółek. One pomogą naprawić to co się kiedyś popsuło. Może wrócą te czasy z lat gimnazjalnych, a może nawet znajdą się nowe miłości i serca chłopaków zapomną o miłości, która złamała ich serca.
  you-are-fire-starting-in-my-heart.blogspot.pl/

  OdpowiedzUsuń
 22. Żaden żywy człowiek nie może wejść do Lustrzanego Miasta. Nikt nie dowiaduje się o jego istnieniu przypadkowo. Jego mieszkańcy to inne byty. Ich celem jest wyłącznie dbanie o porządek w naszym świecie.
  lustrzane-miasto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Andy Biersack wraca do rodzinnego miasta, ponieważ, zmęczony sławnym życiem, postanawia na rok zawiesić karierę. Poszukując dla siebie zajęcia, przypadkowo znajduje informację o kampanii charytatywnej na rzecz zwierząt, w której bierze udział. Poznaje tam jedną z wolontariuszek schroniska, tworząca niezwykłe teksty piosenek. Czy przeszkodzi im widoczna różnica wieku?
  https://charitylove-andliet.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Czytelniku!
Zostaw po sobie znak w postaci komentarza, żebym wiedziała, że nie piszę tego opowiadania dla siebie!
Anonimy są proszone [nie jest to konieczne] o swój podpis na koniec dodawanej treści :)
Dziękuję, że jesteście!
†Infernal Queen†